
Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Dziś w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego – dzień pełen podsumowań i świętowania sukcesów naszych uczniów. Swoją obecnością zaszczycił nas pan Roman Ciszewski, członek Zarządu Powiatu Rawskiego. Podczas ceremonii Pani Dyrektor Jolanta Popłońska wręczyła najlepszym uczniom nagrody oraz świadectwa z wyróżnieniem. Szczególne powody do dumy mają dwie uczennice,


