- 26/06/2026
Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Dziś w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego – dzień pełen podsumowań i świętowania sukcesów naszych uczniów. Swoją obecnością zaszczycił nas pan Roman Ciszewski, członek Zarządu Powiatu Rawskiego.
Podczas ceremonii Pani Dyrektor Jolanta Popłońska wręczyła najlepszym uczniom nagrody oraz świadectwa z wyróżnieniem. Szczególne powody do dumy mają dwie uczennice, które otrzymały nominację do Stypendium Prezesa Rady Ministrów:
- Aleksandra Jakubiak – (klasa III Technikum Ekonomicznego)
- Beata Milczarek (klasa II Szkoły Branżowej)
Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły bezpiecznych oraz pełnych słońca wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu – wracajcie z nową energią i gotowością do podejmowania kolejnych wyzwań!














